КЗШ №114: Подяка нової поліції за світловідбиваючі жилети для школярів
17 січ. 2018
Інспектор по зв*язках з громадськістю Наталія Малега розповіла про критерії відбору шкіл для отримання жилетів і висловила надію на те, що поява такого засобу захисту ще більше убезпечить школярів. Начальник управління освіти міста Тетяна Крипак та заступник міського голови Валентина Берлін висловили свою думку щодо виховання дисциплінованого пішохода та водія, адже справа безпеки на дорозі залежить від усіх учасників дорожнього руху.