ГІМНАЗИСТИ НА МАЙСТЕР – КЛАСІ ПО ВИГОТОВЛЕННЮ ПІЦИ В КАФЕ «МОНТАНА»
28 груд. 2017
![](/uploads/org1464/news_1514884941_.jpg)
27 грудня 2017 року учні 5-А та 6-В класів відвідали майстер-клас з виготовлення піци в кафе-піцеріі Montana Pizza. Діти власноруч готували піцу та прикрашали її на свій смак. Процес приготування виявився захоплюючим, а піца - надзвичайно смачною! Тепер сміливо учнів гімназії можна називати справжніми майстрами по виготовленню піци - піцайолами.
Учні гімназії висловлюють щиру подяку кафе-піцеріі Montana Pizza за пізнавальний та захоплюючий майстер – клас.