КЗШ №100: «Новорічна феєрія пригод»
Колектив Криворізької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №100 став учасником міського конкурсу на краще новорічне свято для дітей та учнівської молоді, підготувавши театралізовану розважальну програму «Новорічна феєрія пригод».
Педагоги, лідери учнівського самоврядування створили в актовій залі школи справжню зимову казку власними руками: новорічні куліси, витинанки на вікнах та сніжинки у повітрі. В центрі сцени розмістилася красуня ялинка, на якій виблискували яскраві іграшки з мережаними сніжинками.
Малеча ретельно готувалася до свята і викликала захват в усіх глядачів. Разом з дітлахами активно взяли участь у театралізованій програмі: Мотижинець Галина Михайлівна, головний спеціаліст відділу дошкільної, середньої, позашкільної освіти, виховної роботи та охорони дитинства управління освіти і науки виконкому міської ради, Дудник-Тітаренко Марина Юріївна, методист КЗ «Інноваційно-методичний центр» КМР, Борисюк Людмила Василівна, завідувач відділом МПДЮТ «Горицвіт» КМР, шефи цеху «Кар’єр» ПрАТ «ІнГЗК», батьківська громада.
Справжній батл влаштували Півник та Собака – символи Нового Року. Баба Яга з онукою Ягусею намагалися перешкодити святкуванню, а Зима разом з Хурделицею допомогли головним героям та врятували свято. Дітвора, перевтілена у казкових персонажів, створила у залі невимовно щасливе, радісне, веселе свято для всіх присутніх; чарівна казка з музикою і піснями, танцями і хороводами, конкурсами і розвагами захопила всіх учасників феєричного дійства.
Новорічні свята – це пора яскравої ялинки, гарного настрою, чарівної казки як для дітей, так і для дорослих, які, забуваючи про щоденні турботи, радіють не менше. А ще – це пора добрих побажань кожному – близьким і далеким рідним, знайомим і чужим. То ж бажаємо всім міцного здоров’я, світлої радості, добра та мирного неба над головою у новому 2018 році!