Миколай бородатий!
О 14.00 була відкрита після ремонту навчальна кімната гуртка «Дитячий вернісаж», де діти вчяться малювати, ліпити, творити. На відкритті були присутні: Федін Костянтин Анатолійович, генеральний директор ПАТ «ПівдГЗК» та Филоненко Анатолій Семенович, голова профспілкового комітету ПАТ «ПівдГЗК».
Реконструйована кімната оснащена сучасним обладнанням та меблями.
І все це завдяки Федіну Костянтину Анатолійовичу та його небайдужому відношенню до майбутньої творчої долі вихованців центру.
Окрім ремонту навчальної кімнати в закладі створена зона відпочинку з комфортними умовами. А всі навчальні кімнати мають тепер нові стільці, парти та шафи.
Після зустрічі з дорослими друзями, які подарували ще й солодощі, відбулась святкова театралізована вистава та веселі розваги для дітей різних категорій: дітей з обмеженими можливостями, гуртківців, вихованців центру раннього розвитку «Веселка».
Задоволені, щасливі та усміхнені діти чекають наступних зустрічей на Новорічних святах!!!!