Свято Миколая в НВК №9
20 груд. 2017
![](/uploads/org1464/news_1513847237_.jpg)
На свято до дітей завітало багато гостей: Жеребило Сергій Васильович – заступник голови Інгулецької районної у місті ради, Теслюк Володимир Іванович - заступник генерального директора ПАТ «Арселор Міттал Кривий Ріг» з командою. Кожна дитина отримала солодкий подарунок, смаколики - круасани з різними начинками до чаю і великий плазмовий телевізор, який стане окрасою ігрової кімнати наймолодших учнів.
Гості були задоволені виступом дітей, чарівною атмосферою, яка панувала у залі. На згадку залишилися фото та приємні спогади. Дякуємо всім небайдужим людям, які розділили з нами радісну днину. Сподіваємось частіше зустрічатися з такими щедрими людьми у нашому закладі.