КЗШ №114: толока "У серці кожної дитини живе любов до України!"
22 лист. 2017
![](/uploads/org1464/news_1511384338_.jpg)
Прибирання листя - справа не важка, колективна, на свіжому повітрі. Наші діти та вчителі хочуть жити у чистому мікрорайоні, ми разом працювали у парку афганців та на шкільному стадіоні. Один раз навесні і один раз осінню проводяться ці толоки. Гамірно, весело, з настроєм всі працювали та побачили результат своєї праці - чистий парк. Дякуємо Зеленому центру за співпрацю, інструменти, гарний настрій!