КЗШ №114: Київ, 18 листопада 2017 року, профорієнтаційна подорож юних журналістів КЗШ №114 на телебачення, радіо, інші ЗМІ
![](/uploads/org1464/news_1511383994_.jpg)
Не вистачало тільки Максима Куждіна, який зараз навчається в США. В гарному гуморі, за новими журналістськими пригодами вирушили до столиці. Відвідали в першій половині дня багато видатних місць, серед яких Андріїївський узвіз, музей М.Булгакова, Майдан Незалежності, пам*ятки культури та історії Подолу, Софіївську площу, океанаріум. А ввечері відбулась омріяна подія- знайомство з цікавими людьми - журналістами: Юлією Литвиненко, Іриною Ратушною, Сніжаною Єгоровою, з Уповноваженим Президента з прав дитини Миколою Кулебою та іншими. Юлія Литвиненко провела нам змістовну екскурсію усіма складовими справжнього телеканалу: ми бачили і студії, і технічне оснащення, і редакторів, і гримерну, і, навіть, гардеробну. Юні журналісти зрозуміли, наскільки важливо бути працездатним та освіченим, щоб подати інформацію достовірно. Після телеканалу було відвідано також радіостанцію та редакцію газети. Вдячні Юлії Литвиненко за отримання неймовірних вражень!