ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ДОБРОТИ В КГ №127
| |
«Думай добре! Роби добре! І буде добро!» - саме під цим гаслом учні 7-А і 7-В класів (класні керівники Чепік Н.В., Кондрашова О.В) вітали педагогів, батьків та учнів Криворізької гімназії №127 з Всесвітнім днем доброти, який відзначається 13 листопада. З самого ранку учні намагалися створити в закладі атмосферу позитиву та гарного настрою! Адже так приємно розпочинати день з радісної посмішки, щирого погляду та доброї справи.
13 листопада у Всесвітній день доброти учні 3-В класу на чолі з класним керівником Оліфірович Н. О організували та провели для мешканців житломасиву Інгулець соціальну акцію «Доброта з роками не старіє, доброта від холоду зігріє».
|