Відкриття Центру здорової дитини в дошкільному закладі №161
В коммунальному закладі «Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) №161 комбінованого типу» Криворізької міської ради (завідувач Лошакова Л.С.) на даний час працює 2 групи компенсуючого типу санаторні, в яких перебуває 36 дітей, що часто хворіють. Ці діти потребують тривалого і ефективного лікування та проведення необхідного комплексу оздоровчо-профілактичних заходів. Для здійснення відповідних оздоровчо - профілактичних форм роботи з’явилася необхідність у сучасному фізіотерапевтичному кабінеті, який би був устаткований ефективним та безпечним обладнанням.
З цією метою колектив та батьківська громада КЗ «ДНЗ (ясла-садок) №161 КТ» КМР прийняли участь в конкурсі соціальних проектів групи МЕТІНВЕСТ «Місто нашими руками» з проектом «Центр здорової дитини», який передбачав можливість покращення матеріально – технічної бази дошкільного закладу, а головне - осучаснення фізіотерапевтичного кабінету, де змогли б реалізуватися плани з профілактики та лікування дітей з особливими потребами здоров’я.
10 листопада 2017 року за участі Почесного громадянина міста Кривого Рогу, голови Інгулецької районної у місті ради Рижкова Є.В., заступника голови Інгулецької районної у місті ради Жеребило С.В., генерального директора Приватного акціонерного товариства «Інгулецький гірничо-збагачувальний комбінат» Герасимчука О.М., батьківської громадськості, колективу та вихованців дошкільного закладу відбулося урочисте відкриття Центру здорової дитини в ДНЗ №161, реалізованого в рамках конкурсу соціальних проектів групи МЕТІНВЕСТ «Місто нашими руками».
Сьогодні цей центр виглядає як привабливий, комфортний кабінет, який оснащений сучасною апаратурою: небулайзерами, іонізаторами, апаратами УВЧ та УГН, бактерицидними опромінювачами «Сонечко», бактерицидною лампою. Частину центру займає сольова кімната, яка оснащена спеціально для дітей дошкільного віку сольовими плитами, галагенератором , галаріумами, різнокольоровими сольовими лампами, дитячими меблями з буку.
Головну оцінку результатів реалізації проекту, звичайно ж, будемо чекати від тих, заради кого цей центр створювався. Сучасний і комфортний кабінет фізіотерапії «Центр здорової дитини» допоможе дітям подолати хвороби, стати сильними, витривалими, загартованими.