КОЛЕКТИВНА ТВОРЧА СПРАВА НА УРОЦІ ТРУДОВОГО НАВЧАННЯ У 4-Б КЛАСІ КГ №127
![](/uploads/org1464/news_1510562617_.jpg)
Четвертокласників, учителя і батьків об’єднала на уроці трудового навчання колективна творча справа «Створи картину власними руками». Завдання знайшлося для всіх. Діти творчо і натхненно трудились над «шедеврами». Об’єднавшись у групи, вони клеїли, скручували серветки, нарізали нитки, тонували фон, пропонували, як найкраще розмістити об’єкти. Мами допомагали, давали поради, керували процесом. Робота кипіла. І як результат – дві чудові картини.
Велика подяка батькам за співпрацю!
Якими ж талановитими, творчими та цікавими особистостями виявляється є батьки учнів гімназії. Вони продовжують дивувати нас знаннями, вміннями.
Свою креативність продемонструвала у 2-В класі (класний керівник Михайляк Т.І.) на уроці основ здоров'я за темою "Корисні для здоров'я продукти" мама Гліба, Турсунова Тетяна Петрівна. За освітою провізор, вона захопила учнів незвичайною розповіддю, цікавими іграми, несподіваними завданнями: визначити корисні продукти, відгадати загадки, назвати вітаміни, почистити зуби Зубастику, а наприкінці уроку Тетяна Петрівна пригостила другокласників смачними фруктами.
Батьківський тиждень - це цікаво, захоплююче. Тата і мами, чекаємо на Вас у нашій гімназії!!!