КЗШ№114: Люба наша мово!
![](/uploads/org1464/news_1510304980_.jpg)
Зранку в класах пройшли виховні години з теми: «Нехай чудове рідне слово торкне нам серце і вуста». Увесь день у школі на перервах лунали пісні рідною мовою, а також Гімн українській мові, який створив урочисту атмосферу причетності кожного до такого важливого дня в нашій історії. Традиційно о 12.30 старшокласники, вчителі та директор школи написали XVІІ Всеукраїнський радіодиктант національної єдності з метою пропагування грамотності, підтримки та розвитку державної мови як духовного потенціалу нації. Також сьогодні відбувся VІІІ Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка. А ще весь колектив школи приєднався до флешмобу «Я спілкуюся українською!» Протягом дня всі говорили лише чистою українською. Мовомарафон триває – ПЕРЕХОДЬМО НА УКРАЇНСЬКУ!!! (текст Брезгіна А.О.)