ЗАСІДАННЯ КІНОКЛУБУ МЕДІАПРОСВІТИ З ПРАВ ЛЮДИНИ "LAO" В КГ №127
31 жовт. 2017
![](/uploads/org1464/news_1509607334_.jpg)
|
Тема дискусії "Схильність до бродяжництва чи результат впливу соціального оточення", запропонована для обговорення, знайома і до болю близька присутнім, адже учасниками були педагоги гімназії. Фільм режисера Оксани Бураї "Лізо, ходи додому" так вразив аудиторію, що дискусія продовжувалася ще й після завершення заходу. Виявилося, що не так часто надається можливість людині висловити свою точку зору, передати почуття та емоції, а гостру проблему розглянути під іншим кутом.
|