КЗШ№114: безпека життя - понад усе!
17 вер. 2017
![](/uploads/org1464/news_1505807969_.jpg)
Життя людини – найдорожчий скарб! Проте дуже часто через необачність та незнання людиною основних правил поведінки на дорозі трапляються нещасні випадки. Щоб зберегти життя та здоров`я наших учнів, протягом всього навчального тижня у школі пройшла низка різноманітних заходів, спрямованих на поглиблення знань правил дорожнього руху.
Так наші діти, разом із класними керівниками, оформили та поновили класні куточки з безпеки дорожнього руху, пройшли цікаву гру- квест «Юні пішоходи», учні 7-8 класів взяли участь у змаганнях велосипедистів «Безпечне колесо», а для старшої школи відбувся класний ринг «Мова вулиці: правила дорожнього руху».
Крім цього для учнів молодшої ланки пройшло ток-шоу «На дорозі небезпечно, тож обачним бути доречно!», де у ігровій формі дітям пояснили основні небезпеки на дорозі та правила поведінки.
А завершився тиждень Єдиною виховною годиною «Безпека на дорозі: поради на кожен день».
Ми дуже сподіваємося, що учні КЗШ №114 будуть постійно використовувати отримані знання та навички і стануть обачними учасниками дорожнього руху.
Крім цього для учнів молодшої ланки пройшло ток-шоу «На дорозі небезпечно, тож обачним бути доречно!», де у ігровій формі дітям пояснили основні небезпеки на дорозі та правила поведінки.
А завершився тиждень Єдиною виховною годиною «Безпека на дорозі: поради на кожен день».
Ми дуже сподіваємося, що учні КЗШ №114 будуть постійно використовувати отримані знання та навички і стануть обачними учасниками дорожнього руху.