День відкритих дверей «Мрія» друзів зустрічає!»
16 вер. 2017
Захід зібрав понад 100 учнів 3-4 класів усіх загальноосвітніх закладів мікрорайону ПГЗКа. В святковій програмі були задіяні всі керівники гуртків ЦДЮТ «Мрія». Командам учасникам були надані маршрутні листи, в яких розписані всі творчі локації (гуртки). Діти відвідали гуртки на яких вони зробили цікаві сувеніри, заспівали веселі пісні, станцювали, розповіли про себе та розважилися з танцювальним колективом «Рів’єра».
Наприкінці свята всім закладам були видані почесні грамоти з нагоди вступу дітей в творчу спілку гуртківців. Всі учасники заходу і педагоги, і діти залишилися задоволеними, усміхненими та щасливими!