КЗШ №114: вітання з міжнародним визнанням заступника директора І.Офіцинської
Міжнародна освітня програма Microsoft «Вчитель-експерт» створена для підтримки і визнання вчителів-новаторів, які використовують комп’ютерні технології в навчальному процесі і надихають інших вчителів використовувати технології у класі для досягнення кращих результатів в освіті.
Цього року будь-який вчитель-новатор міг подати свою кандидатуру на міжнародне визнання у період з 15 квітня по 15 липня 2017 року.
Вчителі-хмарники, в тому числі і заступник директора з навчально-виховної роботи, вчитель інформатики Криворізької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №114 Офіцинська І.В., перебуваючи на Третій літній школі «Хмарні сервіси в освіті» в м. Залізний Порт, за сприяння керівника Всеукраїнського проекту «Хмарні сервіси в освіті» Литвинової С.Г.,приєдналися до програми. Статус вчителя-експерта надає багато можливостей, і серед них - наступні:
- Отримати професійний та кар'єрний розвиток і сертифікацію.
- Ділитися своїм досвідом з всесвітньо відомими педагогами та фахівцями, масштабувати інновації.
- Бути присутнім на глобальних вебінарах від Microsoft.
- Брати участь у фокус-групах й тримати зворотний зв'язок для команди розробників по продуктам Microsoft.
- Приєднуватися до спеціальних заходів від Microsoft по запрошенням...
Вітаємо творчу колегу з успіхом!