Привітання з далекого континенту до Дня Незалежності нашої держави
![](/uploads/org1464/news_1503747219_.jpg)
"Сьогодні (так, в мене ще сьогодні) моя рідна країна відсвяткувала двадцять шостий рік своєї незалежності.
І знаєте, саме сьогодні, розповідаючи про Україну та її історію багатьом людям, які з непідробною цікавістю розпитували мене після згадки про наше свято, я відчув, що щасливий.
Я міг би народитися декілька десятків років тому, за часів радянської влади, коли до людей, що називали себе українцями, ставилися презирливо, і це ще не найгірший варіант розвитку подій, або взагалі за часів царя і кріпацтва.
Я міг би народитися в якійсь забитій, поневоленій країні, що не має жодних перспектив, або навпаки, в супер-успішній державі, де люди просто вважають себе кращими за інших, але ніяк не підтверджують це своїми вчинками.
Але ні. Доля послала мені життя в країні, яка, незважаючи на багатовікову історію, тільки починає свій шлях у цьому світі. І я щасливий, що саме я творитиму історію цілої держави, причому фактично з нуля. Саме від мого покоління залежить майбутнє країни, але крім величезної відповідальності відчуваєш ще гордість та радість, що твоє життя має таку благородну мету. Неймовірно круто, коли маєш справді важливу ціль, якій не жаль присвятити своє існування.
Сьогодні я дійсно пишався тим, що я - українець. Але попереду часи, коли у гордості буде реальне підгрунтя - я житиму в країні, яка по праву займе одне з провідних місць у світі, коли українців будуть знати і поважати всюди.
Я знаю, що буде непросто. Але в моїй країні все тільки починається. Ми впораємося!
З Днем Незалежності, Україно!"
З днем Незалежності, Максиме!