Благоустрій території ДНЗ №101
Головною метою колективу комунального закладу «Дошкільний навчальний заклад (ясла-садка) №101 комбінованого типу» Криворізької міської ради є створення умов для організації дозвілля дітей, для розвитку фізичної культури та спорту, зміцнення здоров’я, задоволення потреб у руховій активності, досягнення високого рівня працездатності засобами фізичної культури та спорту, внутрішнього психологічного комфорту та гармонії стану вихованців і навколишнього середовища.
Процес благоустрою та озеленення дитячих майданчиків дуже важливий і відповідальний. Під благоустроєм і озелененням мається на увазі не тільки забезпечення сприятливих і безпечних умов для проведення спортивних занять, відпочинку, ігор та розваг вихованців дитячого закладу, але і створення привабливого з естетичної точки зору вигляду двору дошкільного закладу.
Тому в цьому році колективом дошкільного закладу прикладено багато зусиль на удосконалення та виготовленя малих ігрових форм, а саме :
- виготовлення альтанки, павільйонів (на території ІІ корпусу),
- заміна( корпус №1) та виготовлення (корпус №2) пісочниць із кришками,
- обладнання міні спортивної площадки, де встановлено нетрадиційне спортивне обладнання та ворота для гри в футбол і баскетбол,
- установка на майданчику молодшої групи казкового будиночку.
Дуже вдалим був проект створення бренду Кривого Рогу із живих квітів, що дає змогу педагогам прививати у дітей любов до рідного міста.
Крім цього, хочеться відмітити і городи для праці в природі, які оснащенні всім необхідним обладнанням згідно віку дітей (граблі, лопати, сапки, відра та ін.), доцільне розміщеним на оригінальних підставках.
Саме тому в цьому році колектив дошкільного навчального закладу № 101 подав заявку на участь у конкурсі з благоустрою територій серед дошкільних навчальних закладів міста.