«Свято гудзиків» в ДНЗ №101
Захід, присвячений маленькій деталі одягу – ґудзику – у комунальному закладі «Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) №101 комбінованого типу» Криворізької міської ради для дітей влаштували вперше. Музичний зал перетворили у музей , де вихователі запропонували дітям переглянути колекцію ґудзиків та виставку яскравих робіт дітей з використанням цієї оздоби, яка демонструє творчі здібності вихованців.
Для дошкільнят підготували різноманітні вікторини і забави, зокрема, можна була поворожити на ґудзиках. Діти із задоволенням грали в дидактичні ігри «Мозаїка з гудзиків», «Виклади за зразком», «Чарівний мішечок», в яких закріплювати знання кольору, форми і розміру, розвивали дрібну моторику рук, уяву, розширювали формування творчого та логічного мислення.
Також вихователі придумали цікаве завдання – принести ґудзик «з історією». Вихованка Ангеліна Бєлова розповіла свою сімейну історію: «Цей ґудзик моєї прабабусі. Коли її під час Другої світової війни примусово вивозили до Польщі, вона була в платті з цим ґудзиком, плаття не збереглося, а ґудзик – так. Коли закінчилися війна, прабабуся повернулася в Україну і на пам’ять залишила собі цей ґудзик».
Усі діти отримали багато знань та емоційне задоволення під час цього виховного заходу.