Фестиваль розважальних ігор в ДНЗ №127
11 серп. 2017
Тому їх діяльність у літній період спрямовується на організацію змістовного, різноманітного буття з метою оздоровлення дітей, забезпечення їхнього активного відпочинку влітку.
10 серпня 2017 року у садку відбувся «Фестиваль розважальних ігор», на який завітала казкова чаклунка і начаклувала конкурси і змагання, що сприяли піднесенню емоційного настрою дітей, розвивали спритність і кмітливість, виховували почуття дружби та колективізму.
А завершилося все веселими танцями і пригощанням солодощами.