Учень КЗШ №114 з понеділка розпочинає навчальний рік у США
![](/uploads/org1464/news_1502439053_.jpg)
Для початку треба знати, що програма обміну майбутніх лідерів (FLEX) - це програма для учнів загальноосвітніх шкіл десяти країн співдружності незалежних держав (СНД) - Євразії, яка фінансується урядом Сполучених Штатів. Програма надає школярам стипендії, які дають їм змогу подорожувати до Сполучених Штатів, навчатися в американській школі протягом одного академічного року і проживати у американській родині. В аеропорту його зустріли Том і Грем, хост-родина, в якій він буде жити у штаті Іллінойс, Nashville .З початку існування програми у 1993 році, більш ніж 22.000 молодих людей з Євразії взяли участь у FLEX і повернулися до своїх країн сповнені нового ентузіазму, бажання допомагати іншим та ділитися своїм набутим досвідом та знаннями для покращення життя у своїх громадах та країнах. Як справи у Максима зараз?Він ділиться враженнями про організацію навчання: «Нарешті я отримав свій шкільний розклад! Отож, кожен мій навчальний день матиме одну послідовність уроків, правда, цей порядок трохи зміниться в другому семестрі. Отож, мої предмети:
1. Історія США. Починатиму свій день я уроком, який є обов'язковим для всіх студентів по обміну, хоча мені б хоч рідну вивчити :)
2. Графічний дизайн та веб-розробка. Хотів взяти замість цього розробку yearbook - книги про весь шкільний рік, але тоді б у мене весь розклад полетів шкереберть, тому взяв схожий предмет.
3. Державний устрій. Ще один обов'язковий для мене предмет - і я уявлення не маю, що конкретно ми там вивчатимемо :)
4. Англійська мова. Мене помістили у випускний, 12-ий клас, що є дуже великою рідкістю для студентів з інших країн (насправді це дуже класно, бо я матиму церемонію випуску і всі привілеї випускників), але англійська у мене буде лише другого рівня - його зазвичай беруть дев'ятикласники.
5. Музичний гурт. Тут все зрозуміло. Має бути весело :)
6. Study Hall. Час, коли я матиму можливість посидіти в бібліотеці, зробити домашку, поюзати комп'ютер чи навіть подрімати.
7. Психологія. Я вже більш-менш познайомився із вчителькою, і мушу відмітити, що вона дуже приємна та цікава людина. А якщо враховувати, що наука теж цікава та корисна, це буде подвійний страйк!
У другому семестрі предмети поміняються місцями, і замість Державного устрою я матиму Журналістику. Заняття почнуться вже в понеділок, але у п'ятницю треба буде ще забрати ноутбук, який видають усім учням. Наскільки я зрозумів, уся домашка буде на ньому, і писатимемо ми у школі тільки під час тестів. Вже не можу дочекатися свого першого шкільного дня!».
Побажаємо Максиму успіхів та гарних вражень і корисного досвіду!