Свято «Мильних бульбашок» в ДНЗ №141
![](/uploads/org1464/news_1501475119_.jpg)
Справді, у нас зростають вправні, спритні, кмітливі, а головне – здорові і щасливі дітлахи, адже вихователі велику увагу приділяють оздоровленню дітей не просто так, а з вигадкою та завзяттям.
Сьогодні в дитячому садочку не звичайний день , а свято «Мильних бульбашок». А яким воно має бути? Звичайно ж, дитяче свято має бути веселим! Завзятий сміх, пустощі, сяючі від радості обличчя хлопчиків та дівчаток! Кого ж потрібно запросити на дитяче свято, щоб захід вдався на славу? Звичайно ж, казкових героїв. Цих смішних, яскравих і зворушливих персонажів! Адже кожний малюк вірить в чудеса. Саме такі казкові герої «Кольорові бульбашки » та їх майстер «Буль -Буль», завітали і до нас, всі разом розважалися – виконували запальні танці, показували фокуси та організували жартівливі конкурси. А що сподобалось найбільше малюкам, так це - пускання мильних бульбашок. Це викликало бурю позитивних емоцій, посмішок і відмінного настрою всіх присутніх! Під час цього свята діти дивились на світ через кольорові мильні бульбашки, бачили чарівну веселку, а також спробували намалювати свої чудові малюнки з допомогою кольорових бульбашок.
І хоч сонце заливає землю гарячим промінням, а місяць липень розділив вже любе літечко навпіл , та малюки і вихователі не зупиняються не на мить. Адже, скільки таємниць та вражень нерозкритих ще залишилося, ще скільки потрібно пізнати. Вихователі дошкільного навчального закладу №141 і надалі щодня будуть проводити цікаві конкурси, ігри, концерти, дошкільнят розважатимуть пізнавальними екскурсіями, веселими вікторинами та виставами лялькових театрів.