Праця як засіб соціалізації дошкільників в ДНЗ №127
20 лип. 2017
![](/uploads/org1464/news_1500613214_.jpg)
Тож літньої пори малюки комунального закладу «Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) №127 комбінованого типу» Криворізької міської ради не тільки оздоровлюються, а й виконують деякі види роботи як, наприклад, праця і спостереження в природі. Праця в природі – один із провідних чинників усебічного розвитку дітей. Перш за все трудова діяльність корисна для здоров'я, а посильна праця дітей на повітрі, правильне чергування праці та відпочинку сприяють розвитку та зміцненню фізичного стану, удосконалюються рухи та стимулюється діяльність різних органів і систем організму.