День бантиків в ДНЗ №207
Всі дні літньо-оздоровчої компанії дітей у дитсадочку мають свою тематику. Педагогічна діяльність спрямована на повноцінний розвиток та оздоровлення дітей, тому планування роботи літньо-оздоровчої компанії здійснюється відповідно до індивідуальних можливостей, інтересів, нахилів і здібностей дітей, з урахуванням їх віку, психофізичних особливостей та стану здоров’я з використанням різноманітних організаційних форм роботи, які сприяють реалізації змістовного дозвілля дітей. З цих основних міркувань і була визначена теметика дня 14 липня 2017 року: «День бантиків».
Групи дітей №4 (вихователь Афанасьєва П.Т.), №7 (вихователь Нелупенко Т.М.), №8 (вихователь Куніц О.М.) заздалегідь готувалися до цього дня. І ось на галявині у великому різнобарвному колі зібралася вся дружня родина Сонячної країни дошкільного закладу №207. Її мешканці гучними оплесками та усмішками привітали один одного. Діти та їхній одяг були прикрашені різноманітними бантами та бантиками: з різних матеріалів, різних кольорів; різними за величиною; бантики - на зачісках, на головних уборах, на руках, на шиях, на ногах, на взутті, замість пасків, поясів тощо. Педагоги закладу також зустрічали дітей в бантах.
До свята кожна група дітей готувала малюнки, аплікації, використовуючи різноманітну техніку; готувала свою переносну виставку-експозицію бантиків; старші дошкільники виготовляли з різноманітного матеріалу бантики для ляльок та інших іграшок.
На майданчик до дітей завітала казкова героїня Пеппі - Довга панчоха, кумедний клоун «Веселун», які розповідали смішинки-веселинки, дарували бантики. Музичний керівник Солодко К.С. підготувала з дітьми різноманітні музичні номери.
Проведена розвага запам'яталася дітям яскравими та веселими розвагами, конкурсами, спортивними змаганнями, корисною колективною справою.