КЗШ №114: хроніка мандрівки учнів школи Європою-частина третя
15 лип. 2017
Гімназії ми подарували виріб з петриківськими мотивами від автора- майстрині з Петриківки.Прозвучала інформація про Україну, Польщу, Дніпропетровську область та Петриківку,Кривий Ріг, Ингулецький район та КЗЩ №114.Всім учасникам таборування ми презентували брелоки з символікою Кривого Рогу та КЗШ №114 на згадку про таке змістовне літо.
Наші учні та педагоги - непосидючі! Вони завжди у пошуці, їм усе цікаво! Ось і в Любомежі, дізнавшись про те, що костьол поруч з місцем помешкання(нагадую, це колишній жіночий монастир) є дуже давнім, зацікавилися і попросилися на екскурсію.Пан Аарон,знавець костьола, запропонував нам нічну екскурсію!!! З 23.00 години і майже до 2.00 ми досліджували усі куточки костьола, дивилися дорогоцінні реліквії, антикварні речі, одяг священиків, якому понад 300-500 років! Грали на органі! Навіть піднялися на склепіння костьолу! Таємниче освітлення свічками та лампами робили нашу екскурсію магічною, а наш екскурсовод, який мав о 5.00 годині ранку поїхати в Україну, продовжував натхненно розповідати про історію свого народу.Який він молодець, пан Аарон! Потім ми відвідали музей історії монахинь-бенедиктинок та урсулінок, музей побуту часів Другої світової війни.Нам, вчителям, була дуже приємною зацікавленість учнів, хоча був пізній час, вони невтомно прагнули знань та вражень!