КЗШ №114: Смак дитинства у таборі «Сонячний»
![](/uploads/org1464/news_1498896761_.jpg)
- гра – мандрівка «Малі гурмани», під час якої діти виявляли кулінарні здібності, креативність, знання особливостей української кухні, спритність, вміння працювати в команді. Оскільки всі учасники гри проявили активність, організованість, творчість, то отримали солодкі подарунки;
- шоу «Музичні балабушки» пройшло гучно, весело, з піднесеним настроєм, а головне – дружньо.
Цього дня вихованці табору побували на екскурсії в краєзнавчому музеї ЦДЮТ «Ріднокрай» та філіалі «Приватбанку», отримали масу задоволення та позитивних емоцій.
Свою діяльність цього дня продовжили і керівники гуртків:
- у тренінговій кімнаті «Порозуміння» відбулося заняття «Репортаж від однокласника «Моя майбутня професія», у процесі якого учні взяли інтерв’ю у своїх умовних колег щодо їхньої майбутньої професії;
- на заняттях гуртка «Палітра» вихованці розглянули властивості кольору та намалювали фантастичні квіти;
- під час гурткового заняття «Children land» діти згадали назви видів спорту англійською мовою та виготовили швидких жучків з мультфільму «Кукарача».
Тож час у таборі проходить весело та швидко, бо з вихованцями працюють творчі, старанні педагоги.