КЗШ №114: підготовка до нового навчального року
Батьки та старші школярі пам'ятають, що перший поверх був зайнятий величезною роздягальною, яка займала увесь простір для молодших школярів. Декіл ька років тому її було демонтовано як морально застарілу і на вільному місці з'явилося дві просторі рекреації, на вікнах вже є стильні фіраночки та жалюзі, на стінах - казкові фотокартини, вздовж стін-лави для батьків, дідусів та бабусь, що приходять за дітьми. Великою проблемою залишалася підлога, яка фарбувалася велику кількість років і мала поганий вигляд, а місцями навіть підгнила. Тому разом з батьківським комітетом було вирішено замінити підгнилі лаги та дошки, оббити поверхню для вирівнювання листами ДВП та постелити лінолеум. Роботи розпочалися ще навесні і тривають досі. Ось-ось буде укладено лінолеум на центральну частину коридору і роботи тут будуть завершені. Стане тепліше, чистіше і естетичніше. А також - економніше - тому що тут не буде потреби у фарбуванні, як і на другому поверсі також. Вдячні небайдужим батькам, які допомагають закладу стати комфортним для дітей.