Зберігаючи енергію, будуємо майбутнє!
В рамках Дня Енергії були проведені різноманітні заходи роботи з дітьми, батьками та педагогами ДНЗ № 255. Для батьків та педагогів проведення інформаційних дайджестів щодо збереження та економного використання енергоресурсів «Здай лампу – збережи природу», «Правила екологічного споживання» було дуже доречним, адже, як відомо, позитивний приклад дорослих позитивно сприяє формуванню у дітей певних навичок та уявлень та є запорукою ефективності виховання дошкільнят.
Для дітей було проведено конкурс малюнків "Збережи енергію", перегляд відеороликів з ощадливого використання ресурсів, тематичні виховні заходи. На протязі дня педагоги груп для дітей старшого дошкільного віку (гр.№ 5,6 : вихователі Любімкіна С.В., Алєксєєва О.А., Демешко Г.В.) проводили різноманітні види діяльності з дітьми з питання формування основ енергозбереження; дуже корисними для дітей були поради Лампочкіна (персонажу лялькового театру, що завітав до наших вихованців). Від Лампочкіна діти дізнались багато корисної інформації щодо правил ощадливої поведінки в природі та екологічного споживання природних ресурсів. Лампочкін подарував дітям гр.№ 5 маршрутну гру «Безпечна електроенергія». Тепер наші вихованці під час гри будуть вивчати основні правила електробезпеки.
Завітав Лампочкін і до наших молодших вихованців (дітей груп № 1,2, 4,7) та розповів про правила ощадливого витрачання води під час миття рук; пояснив дітям, чому дуже важливо економно витрачати воду та світло. А ще діти груп № 4,7 (вихователі : Кузьмінська А.Д., Апостолова Г.М., Дряп Л.В.) складали казки та оповідання про енергозбереження. На протязі дня було проведено акцію «Сміттю не місце у живій природі»: наші діти та працівники провели трудовий десант з прибирання ігрових майданчиків та території ДНЗ.
В нашому дошкільному закладі питанню енергозбереження приділяється постійна увага: всі лампи розжарювання замінено на енергоефективні; всі працівники раціонально витрачають воду, світло.
Питання енергозбереження так зацікавило наших педагогів, що на педагогічній годині було вирішено оголосити в КЗ «ДНЗ № 255» КМР конкурс для всіх бажаючих «Старим речам – нове життя». Педагоги нашого закладу впевнені, що проведення заходів Дня енергії сприяло формуванню в них основних засад ощадливого ставлення до природного середовища, збереження природних ресурсів та допоможе юним громадянам зберегти довкілля.