Арт-майдан «Знаємо, пам`ятаємо»
![](/uploads/org1464/news_1498192298_.jpg)
Більше 70 років минуло відтоді, як відлунали останні постріли Другої світової війни. Для людського життя – це багато, для історії – це краплина в морі…
Була війна, яка обпалила полум’ям горя кожну сім`ю. Вона і тепер нагадує про себе обелісками, фотографіями в сімейних альбомах, назвами вулиць, музейними експонатами, вічним вогнем, розповідями ветеранів і дітей війни, кадрами кінохроніки.
21 червня 2017 року в ЦДЮТ "Ріднокрай" вихованці шкільних літніх тимчасових таборів відпочинку загальноосвітніх навчальних закладів житломасиву Інгулець стали активними учасниками арт-майдану «Знаємо, пам`ятаємо», присвяченого Дню скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні. Цього дня діти малювали війну і мир, звучали пісні та настановне слово ведучої заходу: «Дорогі діти, шановні дорослі. Шануйте славні традиції, звичаї нашого народу, пам’ятайте завжди й скрізь, що ви – діти козацького роду, онуки славних пращурів, що не корились ні кровавій орді, ні мечу, ні кулемету, а свято вірили у майбутнє своєї держави. Рівняймося на тих, хто мужньо і героїчно виборов перемогу на нашій землі, солдатів, офіцерів, генералів, які були у цій війні носіями гуманності, патріотизму, волелюбності».
Заввідділу ЦДЮТ "Ріднокрай"
О.А.Матюніна