Різнобарвне веселе літо!!!
![](/uploads/org1464/news_1498191743_.jpg)
З метою організації якісного та змістовного дозвілля, створення сприятливих умов для збереження та зміцнення здоров’я учнівської молоді під час І табірної зміни пройшов районний «Марафон здоров’я» - «Здоров’я заради життя!». Основними завданнями марафону було: надання дітям інформації про здоров’я; здоровий спосіб життя та фактори, що впливають на формування здоров’я; залучення дітей до різних форм фізкультурно-оздоровчої роботи. В марафоні прийняли участь загальноосвітні та позашкільні навчальні заклади: КЗШ №59, 67, 82, 92, 99, 100, 102, 114, 115, КГ №127, ДЮСШ№2, ЦДЮТ «Мрія», ЦДЮТ «Ріднокрай», ЦТКЕУМ.
В рамках «Марафону здоров’я» були організовані та проведені різноманітні масові заходи: олімпійські дні, конкурси, естафети, тренінги, флешмоби, шоу, вернісажі, розважально-пізнавальні програми, інтелектуальні кафе тощо.
Ура канікулам!!! Хай наші діти завжди будуть веселими, щасливими та здоровими!!!
Переглянути фотозвіт