Веселковими стежинами літа!
Перша табірна зміна стартувала традиційно з гри - подорожі, яка була присвячена Дню захисту дітей і відбулася 1 червня на площі біля оновленого ЦДЮТ «Мрія» . Команди – учасників розважались та змагались, а вихованці танцювального гуртка «Рів’єра» та вокального гуртка «Перлина» вітали всіх дітей зі святом.
Режим першої табірної зміни канікул здорового відпочинку складається наступним чином:
- кожен день неділі підпорядковано заняттям в гуртку одного дня з творчими майстернями гуртків («Фантазії з бісеру», «Сувенір», «Рів'єра», «Моделювання одягу», «Перлина», «Дитячий вернісаж», «Інтер'єрна іграшка», «Роза ветров», «Логос»);
- середа – тренінги для дітей груп ВШО,СЖО на теми («Здоровим бути модно!», «Коло здоров’я!») ;
- п’ятниця – загальні масові заходи під гаслом («Світ моїх мрій!», «Веселковими стежинами», «Літо!Канікули!Здоров’я!»).
«Мрія» запрошує до себе всіх юних інгульчан для здійснення цікавої подорожі в літо!!!