КЗШ №114: відкриття спартакіади учасників таборів відпочинку з денним перебуванням
9 черв. 2017
Серед об'єктів - і спортивна база нашого закладу. Спортивна база упорядкована, за допомогою шефів виконані роботи з ремонту, вчителі закладу привели в порядок спортивні споруди, нанесли розмітку, пофарбували їх в яскраві кольори, технічні працівники пофарбували паркан. Учасники семінару відмітили гарний стан стадіону, майданчиків. Учні третіх класів показали кумедний піонербол з великими м*ячами.Також в цей день наші учні були учасниками відкриття спартакіади учасників таборів відпочинку з денним перебуванням на базі табору "Олімпієць".Брали участь 4ті ,5А та 6Б класи, які змагалися з різних видів спорту та вболівали за команду.