КЗШ №114: подяка шефам ТОВ "ОЛІР" та цеху ТВШГ
На початку червня 2017 року на стадіоні закладу було проведено роботи по заміні устарілого устаткування баскетбольного майданчика, замінено баскетбольні щитки. Працівники ТОВ "Олір"(директор Станков П.О.) якісно та швидко відремонтували спортивне обладнання. Зараз для дітей табору відпочинку з денним перебуванням "Сонячний" при КЗШ №114, для дітей мікрорайону створені усі умови для спортивних занять. Завдяки Герасимчуку В.М.(агрофірма "Люкс") на території закладу та стадіоні скошено траву. Зусиллями небайдужих людей спортивна база закладу готова до літнього сезону. Також цех ТВШГ допомагає з ремонтом вентіляції та освітлення(начальник цеху Рибалко Ю.В.). Адміністрація КЗШ №114, батьківська та учнівська громадськість оголошує подяку Станкову Павлу Олександровичу, Довгалю Миколі Васильовичу, Рибалко Юрію Віталійовичу та Герасимчуку Віталію Миколайовичу.