Нові казкові зустрічі у «Сонячному», що в Криворізькій загальноосвітній школі № 114…
1 червня на казкових галявинах шкільного подвір’я КЗШ № 114 зустрілися 160 вихованців табору «Сонячний», щоб опинитися в чарівній казковій країні, яка живе за своїми законами і правилами, де на кожному кроці учнів чекають несподіванки, сюрпризи, незвичайні зустрічі та чарівні випробування.
Вдень відкриття табору вихованців чекало чимало сюрпризів та призів і дарунків. В перший день літа маленьких інгульчан чекав сюрприз: вперше ПАТ «ІнГЗКа» було проведено роликовий марафон де учні отримали позитивний заряд енергії і не тільки..; а на відкриття табору «Сонячний» завітала Ольга Костіна, представник підприємства «Чисте місто» і вручила солодкі подарунки кращим учасникам міського проекту «Чисте місто»;
Презентація загонів «Давайти знайомитись ! » відбулася ,також на відкритті табору були представлені «чарівні феї» - вихователі, керівники гуртків , «Лікар –Айболить »- шкільна медична сестра; працівники кафе «Три товстуни», а щоб всі мрії і плани здійснилися замість пелюсток в небо відлетіли кольорові кульки.
Із нетерпінням чекали учні зустрічі з керівниками гуртків, які давно всім полюбилися: «Мікроша», «Children Lаnd», «Порозуміння». До гуртка "Children Land" завітали перші вихованці ! Позмагались і з’ясували хто найкраще знає казки та мультики. Створили нових казкових героїв і поселили їх в казкове містечко. Всі дуже старались і монстрики вийшли надзвичайно милі, яскраві та гарні. Гурток « Мікроша» теж розпочав свою роботу . До дітей завітали казкові герої Червона Шапочка та Буратіно, які запропонували вихованцям цікаві завдання. Табірці завзято допомагали Червоній Шапочці збирати квіти з казкової галявини, а Буратіно провів вікторину по казках, завдання якої дала вчитель лісової школи –Мальвіна.
А на спортивних змаганнях кожному хотілося бути найспритнішому, тому й розпочали свій перший день з ранкової зарядки, яка задала не тільки спорти вний , а й емоційний заряд на весь день.
Сьогодні в місті зміна табірна відкрилась,
І «Сонячний» теж до свята долучився.
Казковий бал на літній сцені влаштували
І рідне місто на асфальті малювали
- ці вірші написали учасники арт-конкурсу «Чарівний світ навколо нас». Табірці створювали велику, крейдою мальовану картину з маленьких частин: у кожного загону була своя частина, які потім з’єднали у одну велику картину. Вийшло дуже весело, цікаво та яскраво. Море емоцій, посмішок та задоволених облич, а головне – навчилися працювати в команді і зрозуміли, що працювати і відпочивати разом - найкраще !
Це лише старт ,а попереду табірна зміна і вихованці «Сонячного», що в КЗШ № 114 будуть спостерігати ще багато незвичайного, цікавого навколо себе, а допоможуть їм – педагоги.