Засідання районного методичного об’єднання для вихователів спеціальних груп ДНЗ Інгулецького району
30 трав. 2017
![](/uploads/org1464/news_1496379579_.jpg)
Увазі слухачів були представлені актуальні питання про основні напрямки здійснення корекційно-логопедичної та психологічної роботи. Вихователь спеціалізованої групи №8 Денисенко Наталя Миколаївна запросила всіх присутніх на інтегроване заняття з мовленнєвого розвитку з елементами тісто - пластики «На гостини до бабусі», а практичний психолог Некрасова Олена Василівна - в сенсорну кімнату на корекційне заняття з дошкільниками середньої групи. Наприкінці засідання педагоги пограли в ділову гру з мовленнєвим спрямуванням та пригостилися смаколиками від малюків групи №8.