КЗШ №73: Вручення стипендій ім. М.І. Іщенка
Ми пишаємося такими учнями, бо й самі є прикладом для них, стимулом - як Микола Іванович Іщенко, Віце-президент Академії гірничих наук України, Президент Української спілки інженерів-вибуховців, доктор економічних наук, громадський діяч, Лауреат Державної премії України в галузі науки і техніки, Заслужений працівник промисловості України, який традиційно вже скільки років підряд підтримує талановиту молодь школи і їхні досягнення, матеріально, добрим батьківським словом, кваліфікованою порадою, щирою постмішкою справжнього друга школи.
26.05. 2017 року відбулася зустріч кращих учнів школи, педагогічного колективу з Миколою Івановичем, який вручив одинадцятьом відмінникам іменну стипендію: Домаранській Анастасії (10 клас), Кубинець Юлії (10 клас), Коливашко Ірині (8-А клас), Дон Єлизаветі (8-А клас), Вороновій Ярославі (7-Б клас), Терешковій Вероніці (7-Б клас), Чаюн Дар'ї (6-А клас), Великій Дар'ї (5-А клас), Струбчевській Олені (5-А клас), Бичковій Анастасії (5-А клас), Черевик Карині (5-Б клас). Дякуємо за зустріч і підтримку!Виховувати молодь завжди складно, але цікаво. Вона постійно йде в ногу з часом, а інколи й випереджає його у своїх інноваціях, креативності, неординарному мисленні, що й стимулює дітей до високого рівня знань, активної участі у житті школи, району, міста.
Ми пишаємося такими учнями, бо й самі є прикладом для них, стимулом - як Микола Іванович Іщенко, Віце-президент Академії гірничих наук України, Президент Української спілки інженерів-вибуховців, доктор економічних наук, громадський діяч, Лауреат Державної премії України в галузі науки і техніки, Заслужений працівник промисловості України, який традиційно вже скільки років підряд підтримує талановиту молодь школи і їхні досягнення, матеріально, добрим батьківським словом, кваліфікованою порадою, щирою постмішкою справжнього друга школи.
26.05. 2017 року відбулася зустріч кращих учнів школи, педагогічного колективу з Миколою Івановичем, який вручив одинадцятьом відмінникам іменну стипендію: Домаранській Анастасії (10 клас), Кубинець Юлії (10 клас), Коливашко Ірині (8-А клас), Дон Єлизаветі (8-А клас), Вороновій Ярославі (7-Б клас), Терешковій Вероніці (7-Б клас), Чаюн Дар'ї (6-А клас), Великій Дар'ї (5-А клас), Струбчевській Олені (5-А клас), Бичковій Анастасії (5-А клас), Черевик Карині (5-Б клас). Дякуємо за зустріч і підтримку!