"Новорічна феєрія - 2016"
19 груд. 2016
Центр дитячої та юнацької творчості «Ріднокрай» на фестивалі – конкурсі представили вихованці старшої групи вокальної студії «YOU ’LL SEE», керівник Юлія Володимирівна Полякова.
Фестиваль «Новорічна феєрія» приніс успіх творчим колективам ЦДЮТ « Ріднокрай» . Вихованці «YOU ’LL SEE» отримали неймовірні враження та здобули визнання - Гран-Прі в номінації « Естрадний вокал».
Вітаємо та бажаємо нових перемог!
Так тримати, «YOU ’LL SEE»!