Нагородження лауреатів Відзнаки Криворізького міського голови для обдарованих дітей і молоді.
19 груд. 2016
![](/uploads/org1464/news_1482147736_.jpg)
В номінації «За вагомий внесок у забезпечення розвитку студентського самоврядування, молодіжного руху» нагороджено Орел Наталію - вихованку соціально-реабілітаційного гуртка «Лідер» (керівник Коваленко Н.В.) Центру дитячої та юнацької творчості «Ріднокрай», ученицю 11 класу КЗШ№102. Всіх лауреатів відзначили грошовою премією.
Ця відзнака стала для нагороджених свідченням того, що всі покладені зусилля не лишаються даремними, а також стала поштовхом для майбутніх звершень.