КЗШ№114 вдячна за передплату періодичних видань!
18 груд. 2016
![](/uploads/org1464/news_1482147445_.jpg)
Щиро дякуємо нашим поважним спонсорам Вавенко Яні Петрівні, Герасимчуку Олександру Миколайовичу та Голосу Владиславу Олеговичу за сприяння у передплаті на 2017 рік розвиваючих періодичних видань для школярів "Веселі уроки", "Весела перерва", "Пізнайко" та "Професор Крейд".Діти залюбки читають ці дитячі розвиваючі журнали, розвиваємо любов до читання та формуємо культ знань завдяки Вам, шановні наші старші друзі!