Ініціатива «Безпечна гра власними руками» в ДНЗ №45
18 вер. 2016
![](/uploads/org1464/news_1474283129_.jpg)
В результаті участі у цьому проекті дошкільнята отримали в подарунок сучасні самокати та справжню сучасну дорожню розмітку від компанії «Бепантен ПЛЮС». Вихователі та батьки вихованців із задоволенням відновлювали вже існуючу дорожню розмітку для безпечної їзди на самокатах, отримавши необхідні матеріали від організаторів проекту.
Ми впевнені, що активність батьків, їхня участь у проекті – це і є головний індикатор того, що такі зони відпочинку потрібні. Ми віримо, що завдяки нашим спільним зусиллям дитинство буде більш радісним та яскравим.