16 вер. 2016
У КГ №127 проведено День Здоров’я, який розпочався святковою лінійкою, присвяченою відкриттю в закладі шільних Олімпійських ігор-2016, на якій були присутні: голова комітету з фізичної культури та спорту виконкому Інгулецької районної у місті ради Хорькова Марина Валеріївна, майстер спорту України з кіокушинкай карате, член збірної команди України, бронзова призерка чемпіонату Європи Хрустальова Анастасія , призер чемпіонату України з кікбоксингу та тайського боксу Білик Віталій, голова профспілкового комітету дробарної фабрики ПАТ «ІнГЗК» Федько Віктор Йосипович.
Після уроків на спортивних майданчиках закладу велася запекла боротьба між командами учнів 5-10 класів: з перетягування канату, дартсу , підтягуванню на перекладині, кидків м'яча у гандбольні ворота.
Змагання довели, що спорт - це дружба, завзятість, наполегливість, воля до перемоги.
Щасливих стартів і переможних фінішів усім у 2016-2017 н.р.!
![](/uploads/editor/1464/91448/news_/images/dscn1897.jpg)
![](/uploads/editor/1464/91448/news_/images/dscn1899.jpg)
![](/uploads/editor/1464/91448/news_/images/dscn1902.jpg)
![](/uploads/editor/1464/91448/news_/images/dscn1907.jpg)
![](/uploads/editor/1464/91448/news_/images/dscn1913.jpg)
![](/uploads/editor/1464/91448/news_/images/dscn1917.jpg)
![](/uploads/editor/1464/91448/news_/images/dscn1918.jpg)
![](/uploads/editor/1464/91448/news_/images/dscn1941.jpg)
![](/uploads/editor/1464/91448/news_/images/dscn1942.jpg)
![](/uploads/editor/1464/91448/news_/images/dscn1950.jpg)
![](/uploads/editor/1464/91448/news_/images/dscn1965_1.jpg)
![](/uploads/editor/1464/91448/news_/images/dscn2023.jpg)
![](/uploads/editor/1464/91448/news_/images/dscn2055.jpg)
![](/uploads/editor/1464/91448/news_/images/dscn2077.jpg)
![](/uploads/editor/1464/91448/news_/images/dscn2095.jpg)
![](/uploads/editor/1464/91448/news_/images/dscn2122.jpg)