Розвагап «Світлофор – наш друг» в ДНЗ №161
8 вер. 2016
Розвага «Світлофор - наш друг» спрямована на вироблення готовності вихованців до дій у нестандартних ситуаціях, що можуть спричинити загрозу їх життю та здоров’ю, запобіганню випадкам травмування під час переходу по вулиці, дорожньо-транспортних пригод. У цікавій доступній формі діти здобули необхідну життєву компетентність для профілактики дорожньо-транспортного травматизму. Цей захід буде корисним досвідом для наших вихованців у цьому бурхливому і непередбаченому світі.