Заняття «Червоний! Жовтий! Зелений!» в ДНЗ №127
7 вер. 2016
![](/uploads/org1464/news_1473792408_.jpg)
Вихователь Гетманова В.А. провела для своїх вихованців цільову прогулянку «Червоний! Жовтий! Зелений!» з метою поглиблення та закріплення знань про безпеку руху пішоходів, про користування світлофором на вулиці та перехресті. Дошкільнята протягом прогулянки розіграли ситуації, які можуть виникнути на дорогах, тротуарах та в громадському транспорті, навчалися брати участь в дорожньому русі без негативних наслідків.