Щедрий вечір у ДНЗ №207
15 січ. 2016
![](/uploads/org1464/news_1452843398_.jpg)
От і цього року старші дошкільнята дитячого садка №207 показали театралізовану виставу «Щедрий вечір , добрий вечір, добрим людям». Вихователі та діти влаштували прекрасне дійство, яке супроводжувалося піснями- щедрівками, засівками, різноманітними жартами.
Щедрувальники бажали усім щастя, миру, здоров`я, злагоди, добробуту. Діти розповідали вірші, співали пісні, завзято грали в різні рухливі ігри . Розвага дуже сподобалася дітям, вони отримали позитивні емоції та гарний настрій.