Використання пісочної терапії в КДНЗ №132, як різновиду арт-терапії для дошкільників
10 лист. 2015
Практичний психолог ДНЗ №132 Шевченко Оксана Андріївна використовує у роботі з дітьми пісочну терапію. Вона впевнена, що для дітей – це ігровий спосіб розповісти про свої проблеми, продемонструвати свої страхи та позбавитись їх, а також емоційного напруження. Адже гра для дитини – це необхідна, природна й улюблена діяльність.
Гра в піску сприяє розв’язанню конфліктів і передачі відчуттів. Іграшки озброюють дитину відповідними засобами, адже вони є тим середовищем, у якому може здійснюватися самовираження дитини. У вільній грі дитина може виразити те, що їй хочеться зробити. Коли вона грає самостійно, а не за вказівкою дорослого, то здійснює багато незалежних дій.