День кухаря в ДНЗ №161
25 жовт. 2015
Вихованці групи № 4 ККДНЗ № 161 під керівництвом вихователя Федоренко Т.В. не залишились осторонь такої події. Діти старшої групи перетворилися на майстер-шефів кулінарів та кухарів. Цікаво було дізнатися, що приготування їжі – це унікальний процес. А робота кухаря вимагає від людини не лише терпіння, а й працьовитості. Діти виготовляли з солоного тіста печиво, а дари осені – груші, яблука, моркву – перетворили на смачний, корисний салат. Діти самостійно пригадували цікаві страви, які вони коштували вдома, в дитячому садку, в закладах харчування. Коментували, з яких компонентів приготовані страви. Вигадували різні цікаві рецепти.
Сподіваємося що хто-небудь з наших дітей стене в майбутньому видатним кухарем або кулінаром.