Подяка гімназистам від воїнів АТО
26 жовт. 2015
Крім того, гімназисти підготували малюнки, пронизані дитячою щирістю, зворушливі листи-привітання зі святом та побажаннями повернутися здоровими та живими додому Це невеликий, але такий вагомий внесок у підняття сили духу солдатів, адже вони розуміють, що українці вірять в їхню перемогу. Подарунки були передані через волонтерів.
А нещодавно бійці арт. розвідки 17-ої окремої бригади на електронну адресу закладу надіслали листа-подяку учням КГ №127.