Районні урочистості з нагоди Дня працівників освіти
2 жовт. 2015
![](/uploads/org1464/news_1443895260_.jpg)
З вітальним словом до присутніх звернувся Є.Рижков та побажав освітянам району миру, наснаги, міцного здоров’я, здійснення всіх планів та задумів в ім'я щасливого майбутнього України і нашого міста і нагородив кращих працівників освітянської галузі відзнаками виконкому Інгулецької районної у місті ради. Також, з вітальним словом до присутніх звернувся начальник відділу освіти виконкому районної у місті ради О.Мамро та нагородив педагогів відзнаками відділу освіти.
Молоді вчителі вшанували ветеранів квітами.
Закінчився захід святковим концертом, в якому взяли участь кращі творчі колективи району.