День Музики в ДНЗ №127
2 жовт. 2015
![](/uploads/org1464/news_1443769591_.jpg)
Дошкільнята старшого та середнього дошкільного віку стали активними учасниками та виконавцями ролей. До малят у гості завітало багато гостей: Хмаринка, Ластівка, Овочі, Король з Принцесою та Принцем. Казкові герої навчали дітлахів грати на музичних інструментах, запрошували малюків співати і танцювати, вивчали з ними ноти. Гарний та піднесений настрій дошкільнят зберігався протягом усього свята.