27 бер. 2019
Рік Нової української школи: проблеми, досвід, перспективи
![](/uploads/org1464/news_1553692350_2365_thumb.JPG)
26 березня 2019 року на базі комунального закладу освіти "Криворізька загальноосвітня санаторна школа-інтернат №5 І-ІІІ ступенів" Дніпропетровської обласної ради відбувся районний практичний семінар "Рік Нової української школи: проблеми, досвід, перспективи" для заступників директорів закладів загальної середньої освіти з навчально-виховної роботи та керівників районних методичних об'єднань і шкільних методичних комісій вчителів початкової школи.
25 бер. 2019
КЗШ №114: лабораторія для маленьких геніїв
![](/uploads/org1464/news_1553688991__thumb.jpg)
Нова українська школа передбачає формування важливих для життя компетентностей. Шкільний простір має відповідати цій задачі. Як добре, що дорослі друзі з ГС МЕТІНВЕСТ запропонували конкурс ClassMetinvest. Колектив учнів 4-В класу КЗШ№114 КМРДО разом з батьками під керівництвом класного керівника Ірини Каленик із задоволенням брали участь в конкурсі проектів. Було вирішено створити сучасну навчальну «Лабораторію маленьких геніїв». Результатом успішної роботи є перемога в конкурсі та грант 50000 гривень, який допоміг придбати сучасне інтерактивне приладдя для учнів молодшої школи.
22 бер. 2019
Друзі не рахують хромосом
![](/uploads/org1464/news_1553687748__thumb.jpg)
Питання інклюзії дітей з обмеженими можливостями стоїть дуже гостро у нашому суспільстві, її вирішення не тільки б допомогло таким дітям, а зробило б і суспільство більш толерантним та гуманним. Нова українська школа передбачає залучення до освітнього процесу кращих ідей, методик та практик, фахівців, передбачається соціалізація дітей, які потребують нашої уваги.
22 бер. 2019
Екологічні заходи у КЗШ №73
![](/uploads/org1464/news_1553264547__thumb.jpg)
Упродовж тижня у КЗШ 73 відбулися тематичні заходи у рамках Всесвітньої кампанії "Година Землі" та Всесвітнього дня води (керівник: Барсукова А. Л.).
21 бер. 2019
Разом зробимо наше місто кращим!
![](/uploads/org1464/news_1553265070_2361_thumb.jpg)
Працівники всіх закладів освіти Інгулецького району долучилися до акції "Чистий четвер" у рамках проекту "Благоустрій території", власним прикладом закликаючи всіх мешканців району дбати про чистоту та порядок довкілля, території, на якій проживаємо. Ось як добре попрацювали робітники КЗШ №73!
20 бер. 2019
Брифінг для батьків майбутніх першокласників
![](/uploads/org1464/news_1553238861_2360_thumb.JPG)
20 березня 2019 року в комунальному закладі «Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) №187» Криворізької міської ради відбувся брифінг для батьків майбутніх першокласників з теми «Підготовка до навчання у школі в умовах закладу дошкільної освіти та сім’ї», де батьки отримали інформацію про підготовку дошкільників до школи.
18 бер. 2019
Збережемо здоров'я змолоду!
![](/uploads/org1464/news_1553150993__thumb.jpg)
Директором програми ВЖЕО "Проект КЕШЕР" Недак Владою інційцовано проведення ряд зустрічей із дівчатками старших класів закладів загальної середньої освіти району з профілактичними бесідами, спрямованими на формування прогресивного погляду на питання жіночого здоровя на етапі статевого дозрівання. ,Так,, 15 березня 2019 року було проведено на базі КЗШ №73 відеолекторій "Долання міфів. Правда про жіноче здоров'я ".
18 бер. 2019
Тиждень пішохідного туризму
![](/uploads/org1464/news_1553150135__thumb.JPG)
18 березня 2019 року на території КПНЗ «ЦТКЕУМ Інгулецького району» КМР розпочався тиждень пішохідного туризму «Ми все вміємо!». Відкрили весняний сезон учні шкіл № 59 та 67 разом зі своїми педагогами Висоцькою Оксаною Григорівною та Долгіх Оленою Олегівною.
18 бер. 2019
Бути фінансово грамотним!
![](/uploads/org1464/news_1553149415__thumb.jpg)
Формування ключових компетентностей може здійснитися і в старших класах під час гри.
В КЗШ №114 є багато можливостей для цього. Участь у Всеукраїнському проекті «150 клубів фінансової грамотності», апробування інструментів USAID-ВзаємоДія з питань боротьби з корупцією, участь у проекті HappyUkraine, проведення «корисних перерв» з комплексом різноманітних ігор та інтерактивних занять, дають можливість готувати дітей до життя невимушено, із задоволенням і для учня, і для вчителя. Ще продуктивніше стає справа, якщо долучаються до процесу і батьки.
15 бер. 2019
Міський освітній воркшоп для вихователів-методистів закладів дошкільної освіти
![](/uploads/org1464/news_1553157600__thumb.jpg)
Вступ до школи - особливий момент у житті не тільки дітей, а і їхніх батьків. Правильна організація роботи з батьками майбутніх першокласників — це перша цеглина у фундаменті взаємодії педагогів і батьків. Якщо вона організована належним чином, то сприятиме поліпшенню умов навчання, виховання і розвитку старших дошкільників.