Вітаємо Вас на вебсайті відділу освіти
виконкому Інгулецької районної у місті ради!
В ІНГУЛЕЦЬКОМУ РАЙОНІ ФУНКЦІОНУЮТЬ 35 ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ, З НИХ: 13 ЗАКЛАДІВ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ МІСЬКОГО ПІДПОРЯДКУВАННЯ, 2 ЗАКЛАДИ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ ОБЛАСНОГО ПІДПОРЯДКУВАННЯ, 16 ЗАКЛАДІВ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ ТА 4 ЗАКЛАДИ ПОЗАШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ.
ЗАГАЛЬНА СЕРЕДНЯ ОСВІТА:
-
11 ГІМНАЗІЙ;
-
2 ліцеї;
-
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ОСВІТИ "КРИВОРІЗЬКА СПЕЦІАЛЬНА ШКОЛА "ПЕРЛИНА" ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ";
-
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ОСВІТИ "ІНГУЛЕЦЬКИЙ ЛІЦЕЙ" ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ".
-
У 2023-2024 НАВЧАЛЬНОМУ РОЦІ ФУНКЦІОНУЄ 227 КЛАСІВ, у ЯКИХ НАВЧАЄТЬСЯ 5757 ЗДОБУВАЧІВ ОСВІТИ.
ДОШКІЛЬНА ОСВІТА:
-
16 ЗАКЛАДІВ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ.
-
У 2023-2024 НАВЧАЛЬНОМУ РОЦІ ФУНКЦІОНУЄ 98 ГРУП, у ЯКИХ ВИХОВУЄТЬСЯ 1618 ДІТЕЙ. ОХОПЛЕННЯ ДОШКІЛЬНОЮ ОСВІТОЮ В РАЙОНІ СТАНОВИТЬ 90%, у ТОМУ ЧИСЛІ П’ЯТИРІЧНОГО ВІКУ - 98%.
ПОЗАШКІЛЬНА ОСВІТА:
-
ЦЕНТР ДИТЯЧОЇ ТА ЮНАЦЬКОЇ ТВОРЧОСТІ "МРІЯ";
-
ЦЕНТР ДИТЯЧОЇ ТА ЮНАЦЬКОЇ ТВОРЧОСТІ " РІДНОКРАЙ";
-
ЦЕНТР ТУРИЗМУ, КРАЄЗНАВСТВА ТА ЕКСКУРСІЙ УЧНІВСЬКОЇ МОЛОДІ;
-
ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКА СПОРТИВНА ШКОЛА №2.
-
У 2023-2024 НАВЧАЛЬНОМУ РОЦІ В ЗАКЛАДАХ ПОЗАШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ ВИХОВУЮТЬСЯ 2617 ДІТЕЙ ТА УЧНІВСЬКОЇ МОЛОДІ.
|
Останні новини:
Новини: 3008
15 трав. 2014
Районні змагання «Юні інспектири дорожнього руху»
В дошкільних закладах міста з 01 по 20 травня заплановано Місячник безпеки життєдіяльності дитини.14 трав. 2014
Урок мужності в історико-краєзнавчому музеї Широківської СЗШ №1
8 травня 2014 року учні 3-А та 3-В класу побували в історико-краєзнавчому музеї Широківської СЗШ №1, саме там вони і провели урок мужності, присвячений 69-ій річниці Перемоги над німецько-фашистськими загарбниками. Третьокласники дізналися про страшні сторінки історії нашого краю в період Великої Вітчизняної війни. Музей складається з трьох залів: краєзнавчого, бойової Слави, залу Пам’яті. У залі бойової Слави обладнано експозиції, які розповідають про героїзм і мужність воїнів-визволителів і воїнів-земляків у роки Великої Вітчизняної війни.13 трав. 2014
Наші майстрині на Дніпропетровському обласному телебаченні
Вже повідомлялося про те, що два педагоги з дошкільних закладів району – Алла Ярошевська та Олена Тимченко - одержали грамоти на Першому всеукраїнському конкурсі народної іграшки в м.Тернополі.13 трав. 2014
Рішення №2640 від 30.04.2014 Криворізької міської ради
«Про встановлення розміру плати батьків за харчування дітей у комунальних дошкільних навчальних закладах (групах)»12 трав. 2014
КЗШ № 114 - переможці XVII Міжнародного конкурсу шкільних медіа
Організатори Конкурсу - Національна спілка журналістів України, Національна академія педагогічних наук України, Асоціація молодіжної преси України, Коледж преси та телебачення. Мета конкурсу - розвиток шкільних медіа для формування відкритості сфери освіти і встановлення зв'язків між майбутніми лідерами різних країн.11 трав. 2014
Операція " Обеліск"
… До Каткова йдуть у гості люди, В бронзове вдивляються лице. І здається шепчуть його губи: - Хай цвітуть сади над Інгульцем….. Учні Криворізької загальноосвітньої школи № 114 провели акцію по впорядкуванню могили Героя Радянського Союзу Федора Леонтйовича Каткова.8 трав. 2014
Презентація книжкової виставки «Тобі, Визволителю!»
Майже сім десятиліть віддаляють нас від найжорстокішої війни ХХ століття – і з кожним днем меншає в нашому колі тих, хто брав участь у боях, кував перемогу в тилу, хто пережив війну і зберіг пам’ять про неї.8 трав. 2014
Учителі КЗШ № 114 - учасники семінару - тренінгу з питань Голокосту
5 травня 2014 року до нашої школи завітала Піддубна Світлана Іванівна - співробітник "ТКУМА"8 трав. 2014
Вічна пам’ять полеглим і вічна слава живим!
Час невблаганний…Місяці за місяцями, роки за роками відпливають у небуття. Сьогодні ми відзначаємо 69-ту річницю Перемоги у Великій Вітчизняній війні, яка принесла стільки трагічного нашій землі. Лише на території України в руїни і згарища перетворено 714 міст, 28 тисяч сіл. Скільки горя, мук, крові, людських життів за цими цифрами. Все витримали і перемогли. Перемогли тому , що відстоювали право на життя.8 трав. 2014
"Народна пам'ять", "Пошук" і КЗШ №114 - продовження традиції
Вже більше трьох років співпрацює КЗШ №114 з військово-патріотичним клубом "Пошук", тісно співпрацюємо з його аналітиком Шалбановим Вадимом Олександровичем. Сумісні акції, справи по увіковічненню пам'яті загиблих під час Великої Вітчизняної війни, зустрічі, екскурсії, телепередачі, багато інших спільних справ у нашій діяльності. Під час однієї зустрічі нам вони подарували прапор "Народної пам'яті".Іти на сторінку:
Авторизація
![Міністерство oсвіти і науки, молоді та спорту України](/img/banner/MONMS_static.jpg)
![Національна дитяча гаряча лінія](/img/banner/lastrada.jpg)
Новини
10 лип. 2024
![](/uploads/org1464/news_1720619107__thumb.jpg)
8 лип. 2024
![](/uploads/org1464/news_1720436924__thumb.jpg)
3 лип. 2024
![](/uploads/org1464/news_1720439259__thumb.jpg)